אודות Team Haizler – מכוני אגרוף תאילנדי

אודות מכון איגרוף תאילנדי - רועי הייזלר

מכוני "טים הייזלר – איגרוף תאילנדי" הינם מכונים לאיגרוף תאילנדי אותנטי (מוי תאי).

ופעילים בכל התחרויות והליגות הארציות העוסקות בענף.

במכונים מתאמנים מתאגרפים מכל הרמות, החל ממתחילים עד לאלופי ישראל וסגני אלופי עולם שחלקם גם מדריכי איגרוף תאילנדי מוסמכים מטעם מכון וינגייט.

מכון "טים הייזלר" מתאים לתכניות האימונים אמצעים להבטחת בטיחותם של החניכים וכולל בתוכו:

רצפת מזרון, זירת איגרוף, שקי איגרוף ומגוון רחב של ציוד מקצועי לאימונים ותחרויות איגרוף תאילנדי ברמה הגבוהה ביותר בארץ.

המכון משלב בתוכו תכניות אימונים שונות המחולקות לרמות וגילאים שונים, הכוללים:

* איגרוף תאילנדי ילדים/ות  גילאי 7-9

* איגרוף תאילנדי ילדים/ות  גילאי 10-12

* איגרוף תאילנדי נערים/ות גילאי 13-15

* איגרוף תאילנדי בוגרים גילאי 16 ומעלה

* נבחרת תחרותית – לתחרויות איגרוף תאילנדי וקיקבוקס k-1 בארץ ובחו"ל

* אימונים אישיים – לכל גיל וכל מטרה (כושר גופני,הגנה עצמית,הרזייה וטיפוח ביטחון עצמי,אימון מתאגרפים לתחרויות ועוד)

מאז הקמתו מהווה המכון חממה לחניכים , דבר היוצר אוירה משפחתית ותומכת בין החניכים לבין עצמם ובין החניכים למאמן. המאמן דוגל בהטמעת ערכי תרבות ודרך ארץ אצל חניכיו.
חינוך למצויינות ולספורט. במסגרת הפעילות של המכון מתקיימים ערבי גיבוש וסמינרים שונים התורמים לאוירה המיוחדת ולגיבוש המכון וכן להתקדמות החניכים באימונים ובתחרויות.

המכון פועל בכל ימות השנה ומזמין את כל המעוניין להצטרף למכון ולהנות מהעולם המרתק של האיגרוף התאילנדי כאמנות לחימה וכענף ספורט.

 

 חזון וערכי הליבה של מועדון "טים הייזלר"

מועדון "טים הייזלר " הינו מועדון איגרוף תאילנדי מתקדם בטכניקות אימון,מנטאלי,פיזיולוגי, אימון מצבים גופניים מתקדמים,תזונה,תכנון והוצאה לפועל של תוכניות ארוכות טווח ומוקפדות .

מועדון "טים הייזלר" דוגל,מאמין ומקדם את העצמת האדם ,הלוחם, האתלט ,הספורטאי ההישגי והחובב לרמות ביצוע ותפקוד גבוהות ע"י לימוד ואימון אגרוף תאילנדי בשיטות האימון המתקדמות, המתעדכנות ומתחדשות ביותר בישראל תוך כדי שמירה על המסורת, הערכים והעוצמה הפנימית של אומנות הלחימה .

מועדון "טים הייזלר" דוגל באימון מלא תשוקה אהבה לאומנות הלחימה ,יצירתיות תוך כדי הקפדה על נרטיב של למידה וממנה מעבר לתרגול שהופך לאימון ומשם לחיפוש שלמות הביצוע שיביא את התוצאה , ההישג, הענווה ולימוד עצמי עמוק יותר ומלמד יותר.

מועדון "טים הייזלר " חרט על דגלו את ההשקעה בדור המתאגרפים העתידי,ילדים נערים ונערות ולאור זאת פועל נמרצות לפיתוח ענף האיגרוף תאילנדי והקיקבוקס בקרב אוכלוסיה זו, והתוצאות לאורך השנים מוכיחות את עצמן.

מועדון "טים הייזלר" מזוהה עם אימון, בריאות, לייף סטייל, דרך חיים, תזונה בריאה, הגשמה עצמית ,מימוש פריצת גבולות ומעל הכל כיף ותרבות ספורטיבית, ערכים של חברות סובלנות ועזרה הדדית לחברה בריאה וטובה יותר.

מועדון "טים הייזלר" מהווה בית וסביבה חברתית חמה ונעימה למתאמנים רגילים עממיים לצד ספורטאים תחרותיים, ילדים, נוער ובוגרים ומצליח לחברם יחדיו לכדי קבוצת מתאמנים  חזקה ומגובשת.

מועדון "טים הייזלר" הינו מקור הובלה, גאווה, שייכות, דוגמא וייצוג לספורט אגרוף התאילנדי והקיקבוקס ההישגי בארץ ובזירה הבינלאומית. הנבחרת של המועדון מהווה  חלון הראווה של יכולות המתאגרף הישראלי ובמה בה יציג את כישרונו ויכולתו לפרוץ קדימה ולהעצים את ענף האגרוף תאילנדי  ולקדמו על ידי כך.

מועדון "טים הייזלר" מיום הקמתו מהווה חממה ובית לחניכים , דבר היוצר אוירה משפחתית ותומכת בין החניכים לבין עצמם ובין החניכים למאמן. המאמן דוגל בהטמעת ערכי תרבות ודרך ארץ אצל חניכיו. תוך כדי הקפדה על חינוך למצוינות בחיים ובספורט ככלל. במסגרת הפעילות של המועדון מתקיימים ערבי גיבוש וסמינרים שונים התורמים לאוירה המיוחדת ולגיבוש המועדון וכן להתקדמות החניכים באימונים ובתחרויות.

 

מטרות מועדון "טים הייזלר"

מטרת המועדון להמשיך וליצור נבחרת מצטיינים של המועדון "טים הייזלר" אשר יהיו תמיד מקור של מקצועיות,ידע,משאבים ותמיכה לקידום ספורטאי הנבחרת באופן עקבי ורציף וכוכב צפון ומאיר לדורות הבאים שישאפו לחקות, להשתפר ולהתעלות על הדור הקודם באופן עקבי ורצוף שידגים את תהליך הלמידה המערכתי ושיפורה על ציר השנים .

מטרת המועדון לגדל ,לפתח לאמן ולהציב באופן עקבי ספורטאים ישראלים ברמות הטכניות וההישגיות הגבוהות ביותר ולשים אותם בנקודת הזינוק הגבוה ביותר לפיתוח ומימוש קריירות מקצועניות בתחום אומנויות הלחימה של האגרוף התאילנדי

מטרת המועדון "טים הייזלר" להמשיך להפיק מחנות אימון ייחודיים בארץ ובחו"ל, המהווים אבן דרך מרכזית, מקצועית וחברתית, מגבשת ומחזקת, המחנות הנ"ל המהווים מודל לחיקוי ורמתם המקצועית הולכת ומתקדמת בכל שנה על סמך הניסיון,הידע ושיתופי הפעולה הנרקמים עם גורמי מקצוע מובילים בעולם שהופכים את המחנות לשם דבר בארץ ואף בעולם ומגבירים את חוזקו ואפשרויות ההצלחה של המועדון.

מטרת מועדון "טים הייזלר" להמשיך לעמוד בסטנדרט של מעורבות חלק ופעילות בכל התחרויות והליגות הארציות העוסקות בענף ההישגי ע"י הצבת נבחרת  עלית מקרב מתאמני המועדון "טים הייזלר" והתוצאות של כל החזון,האמונה והדרך באות לידי ביטוי באופן מתמיד וקבוע על ציר השנים בצביעת כל פודיום של תחרות בצבעי המועדון

מטרת מועדון "טים הייזלר" להמשיך להביא באופן קבוע את הקצה של לוחמי נבחרת העלית שלו לנבחרות ישראל או למסגרות בינלאומיות על מנת שימשיכו ויביאו הישגים למדינה,למועדון,לעצמם ובני משפחותיהם באופן עקבי ורציף\ מסורת של אלופי עולם ,אלופי אירופה והשתתפות בטורנירים היוקרתיים והנחשבים ביותר בעולם.

מטרת מועדון "טים הייזלר" להעצים,לחזק ולממש באופן מורגש וברור את הסטנדרטים,ערכי הליבה והאמונה של תורת ומתודת אימון העוברת כחוט שני בכל המכונים של המועדון ,המדברים שפה אחת וחולקים ערכים משותפים ואחידים, מטרת המועדון שכל לוחמיו ידברו וילחמו באותה הרוח,הדרך והכבוד שבעצם מגלמים את כל מה שנכתב כאן .

מטרת מועדון "טים הייזלר" להיות מופת,דוגמא ומקור לסטנדרטים מובילים בישראל ובעולם בהכשרת מאמנים ומדריכים תחת הדרך והאמונה בשיטה, הוא מגדל,מעצים ומחזק אנשי מקצוע מובלים ,מסופקים, יצירתיים,אנשי חינוך וידע שמפיצים את תורת האיגרוף התאילנדי והדרך של המועדון בכל רחבי הארץ ואף בחו"ל.

←מטרת המועדון "טים הייזלר", לא להפסיק לחקור,להתחדש ולהתעדכן בטכנולוגיות אימון, תזונה,כושר,אימון מנטאלי ופריצת גבול,דרך והישג בעבור מאמניו,מתחריו ולקוחותיו באשר הם .

המועדון "טים הייזלר" הוקם בשנת 2002 והוא מהווה מועדון אגרוף תאילנדי אותנטי ומקצועי אשר פועל באיזור השפלה (ראשון לציון – רחובות – אשדוד) המשלב מתאמנים (ילדים ,נוער ובוגרים)חובבי האומנות לחימה ופעילות גופנית לבין ספורטאים תחרותיים ברמה ארצית ובינלאומית המייצגים את ישראל

המועדון פועל בכל ימות השנה ומזמין את כל המעוניין להצטרף למועדון ולהנות מהעולם המרתק של האיגרוף התאילנדי כאמנות לחימה וכענף ספורט.

המכון משרת גם את תושבי הסביבה : נס ציונה , ראשון לציון , יבנה , רמלה , לוד , מזכרת בתיה , גדרה , חולון , אשקלון , גן יבנה , בני עייש והסביבה