3 מדליות זהב לטים הייזלר בגביע אירופה באיגרוף תאילנדי

By
Updated: יוני 21, 2014
איגרוף תאילנדי רחובות
יש אלופים ברחובות: 3 מתאגרפים ממועדון האיגרוף התאילנדי של רועי הייזלר ברחובות התמודדו במסגרת נבחרת ישראל לנוער בתחרות גביע אירופה לנוער וזכו ב – 3 מדליות זהב
נבחרת ישראל לנוער באיגרוף תאילנדי השתתפה השבוע באליפות גביע אירופה שנערכה בלטביה וחזרה מהתחרות עם 5 מדליות זהב. כאשר את הנבחרת ייצגו 5 ספורטאים מישראל מהם 3 מתאגרפים ממועדון האגרוף התאילנדי של רועי הייזלר מרחובות וכל 3 המתמודדים זכו במדליית זהב. המתמודדים מהמועדון ברחובות ואשר זכו בזהב הם איתי גאיר, עומרי מיכובר ויושבע אברמוב. ואחד ממאמני הנבחרת הוא רועי הייזלר.
התחרות הבאה של הנבחרת תהיה במסגרת אליפות אירופה אשר תתקיים בחודש ספטמבר בפולין.

איתי גאיר, אלוף העולם באגרוף תאילנדי לשנת 2012 ואלוף אירופה באגרוף תאילנדי לשנת 2013, שאף זכה בשנה שעברה בתואר הספורטאי הצעיר של השנה ממשרד הספורט, התחרה בלטביה בקטגוריית הנוער במשקל 60 ק"ג. גאיר התמודד מול שישה מתאגרפים, כאשר גם בחצי הגמר וגם בגמר הוא התמודד מול יריבים מבלארוס.

ענף האיגרוף התאילנדי פועל בישראל תחת התאחדות "אילת" לענפי הספורט התחרותיים הלא אולימפיים, שמעניקה לספורטאים סיוע ותמיכה במלגות, מימון טיסות ועוד. התחרות בלטביה היוותה עוד שלב בדרך לאליפות אירופה שתערך בחודש ספטמבר בפולין. מאמן נבחרת ישראל רועי הייזלר סיפר כי הנבחרת הותירה רושם רב על הנבחרות האחרות "אי אפשר להתעלם מאיתנו יותר, יש כאן נבחרת מנצחת".